0

Portfele ekskluzywne

Portfel skórzany VIP Collection Beverly Hills 196 RFID

Portfel skórzany VIP Collection Beverly Hills 196 RFID
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 81,00 PLN 99,63 PLN brutto
Stara cena: 90,00 PLN 110,70 PLN brutto
Producent: VIP COLLECTION
Indeks:
Status: dostępny
Wysyłka: 18,45 PLN (przedpłata)
Opis produktu
Średniej wielkości portfel 196 z kolekcji BEVERLY HILLS marki Vip Collection. Portfel bardzo starannie i estetycznie, ręcznie wykonany z wytrzymałej matowej skóry licowej, logo – delikatne tłoczenie na okładce produktu. Portfel został wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, poczynając od przegródek na banknoty, poprzez kieszonki na karty, a na przegrodzie na bilon kończąc. Portfel posiada również miejsce na dowód rejestracyjny. Portfel polecany dla osób ceniących klasyczną elegancję oraz ciekawy design.
Portfel został wyposażony w system CARD GUARD RFID, który zabezpiecza nasze karty przed nieautoryzowanym odczytem danych. Oznacza to, że trzymając swoje dokumenty w tymże portfelu mamy pewność, że nikt z zewnątrz nie odczyta danych zawartych na karcie. Zastosowana technologia została przebadana i potwierdzona Certyfikatem TUV.
Portfel zapakowany jest w eleganckie opakowanie typu prezentowego - sygnowane logo Vip Collection. Wymiary i parametry portfela: wys. 13  x szer. 9 cm, Kieszonki uniwersalne: 2 sztuki
Kieszonki na karty: 8 sztuk, Kieszonki na kartę sim: 1 sztuka, Kieszonki z siatką: 1 sztuka,
Przegroda na banknoty: 2 sztuki, Przegroda na monety: 1 sztuka.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

AKART S.C.

Ciepła 7

30-432 Kraków